ban-header-logo2.jpg
zaawansowane opcje wyszukiwania
                       
podatki 2020.jpg
Środa, 06.05.2020
Magdalena BalińskaLiczba wyświetleń: 106
Uwaga! Przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu "Superelewacja"

W związku z wyjątkową sytuacją, spowodowaną epidemią koronawirusa i związanym z tym niewielkim zainteresowaniem konkursem „Superelewacja”, Burmistrz Miasta Rypin Paweł Grzybowski zdecydował o przesunięciu terminu zgłoszeń do udziału w konkursie do dnia  15 czerwca br.!

Przypominamy, że celem konkursu jest wyłonienie najładniej wyremontowanych i odnowionych elewacji budynków na terenie naszego miasta. Do konkursu można zgłosić elewacje budynków (co najmniej 15-letnich) wyremontowanych lub zmodernizowanych w okresie ostatnich dwóch lat, od terminu składania zgłoszenia. Właściciele najładniejszych fasad otrzymają nagrody pieniężne. Pierwsze miejsce to nagroda w wysokości 8.000 zł, za drugie miejsce przewidziano nagrodę w wysokości 4.500 zł, natomiast trzecie miejsce to 2.500 zł.

Zgłoszenie do konkursu należy dostarczyć do Urzędu Miasta Rypin (ul. Warszawska 40) do dnia 15 czerwca br. Wszelkich informacji dotyczących konkursu udziela pan Marek Kiedrowski z Wydziału Infrastruktury i Inwestycji,  Urzędu Miasta Rypin pod numerem telefonu  54 280 96 34.  

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ