ban-header-logo2.jpg
zaawansowane opcje wyszukiwania
                       
podatki 2020.jpg
grafika
Środa, 11.12.2019
K.KrajnikLiczba wyświetleń: 557
Mistrzowie z Rypina

W ostatnich dniach mieszkańcy naszego miasta zdobyli mistrzowskie tytuły!!! Podczas dwudniowych Mistrzostw Polski Szkółek Kolarskich w kolarstwie torowym w Pruszkowie, reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Cykliści Rypin, zdobyli siedem koszulek Mistrza Polski. Otylia Kozłowska wywalczyła cztery medale (3 złote, 1 srebrny), zaś Jakub Fosiński zajął trzecie miejsce w sprincie na 250 m „z lotu”, zdobywając tym samym brązowy medal. Było to doskonałe podsumowanie, wypełnionego sukcesami przez Cyklistów 2019 roku.

Kolejnym Mistrzem z Rypina został Natan Grzybowski, który, dzięki ciężkiej pracy i talentowi wywalczył tytuł Mistrza Świata w tańcu  w kategorii Jazz Dance Solo. Mistrzostwa w Centrum Kongresowym Ossa k. Rawy Mazowieckiej. Natan przygotowywał się do zawodów, jako świeżo upieczony Mistrz Polski (krajowy tytuł zdobył w tym roku). Rywalizacja była na najwyższym poziomie. Na taneczne rywalizacje do Polski przyjechali najzdolniejsi tancerze z całego świata (m.in. Japonii, Rosji, Stanów Zjednoczonych). Jednak to rypinianin został najwyżej oceniony przez jury i otrzymał tytuł Mistrza Świata!

Do Rypina mistrzowskie medale przywieźli także reprezentanci Fight Clubu, którzy zdobyli siedem krążków na XIII Mazovia Cup International. Zawody te określane są jako Puchar Europy w sztukach walki. Trzy złote medale wywalczył Tomasz Szałkowski (złoty w boksie do 74 kg, srebrny w boksie do 84 kg oraz brązowy w K1 light do 79 kg). Ponadto srebro w pointfighting oraz brąz w K1 wywalczył Sebastian Rutkowski. Także drugie i trzecie miejsce zdobył zawodnik, trener i założyciel rypińskiego klubu Marcin Kamiński. W październiku wywalczył on również brązowy medal w tang soo do na mistrzostwach Europy w Rotterdamie. Wszystkim Mistrzom serdecznie gratulujemy zdobytych sukcesów!!!

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
Komentarze (0)
grafika