ban-header-logo2.jpg
zaawansowane opcje wyszukiwania
                       
PODATKI 2018.JPG
grafika
Wtorek, 12.06.2018
Marcin KowalczykLiczba wyświetleń: 2302
Dni Rypina 2018

Dużymi krokami zbliżają się Dni Rypina 2018. Są to coroczne obchody święta naszego miasta. Mają one na celu wspólne świętowanie wszystkich mieszkańców. W tym roku czeka na Państwa wiele atrakcji.

Obchody rozpoczną się już 21 czerwca (czwartek) VIII Konkursem Wiedzy o Rypinie. Podczas tych kilku dni każdy będzie mógł odnaleźć coś dla siebie: od obserwacji nieba po zmagania sportowe. Podczas bloku koncertowego nagrodzimy także najlepszego przedsiębiorcę, najlepszą elewację oraz wszystkich, którzy wykazali się ogromnym talentem. Na scenie wystąpią także: Kasia Wilk, After Party oraz Lady Pank. 
W niedzielę podczas Dni Rypina, firma Rejs będzie obchodzić 25-lecie działalności. Z tej okazji dla wszystkich mieszkańców zorganizowali blok koncertowy, podczas którego wystąpią: Reflex oraz Pączki w Tłuszczu Tomasz Karolak i Bartosz Miecznikowski. 
Nie zapomnieliśmy o kibicach piłki nożnej.
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że już 14 czerwca rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 i że 24 czerwca nasza reprezentacja zmierzy się z drużyną Kolumbii, dlatego zapraszamy na Wspólne kibicowanie. Odbędzie się ono od godz. 20:00 na stadionie MOSiR.
Całe obchody zakończymy 25 czerwca (poniedziałek) spotkaniem autorskim z Wojciechem Waglewskim w Miejsko- Powiatowej Bibliotece Publicznej o godz. 17:00.

Serdecznie zapraszamy!!!

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
Komentarze (0)
grafika