ban-header-logo2.jpg
zaawansowane opcje wyszukiwania
                       
podatki 2020.jpg
Piątek, 15.05.2020
K.KrajnikLiczba wyświetleń: 304
Informacje o dostępnym wsparciu dla przedsiębiorców

Zapraszamy do zapoznania się, z informacjami o możliwym wsparciu dla przedsiębiorstw w związku z koronawirusem:

W załączniku krótki poradnik Tarcza-Antykryzysowa – Poradnik dla przedsiębiorców przygotowany przez Toruńską Agencję Rozwoju Regionalnego (https://www.technopark.org.pl/aktualnosci/tarcza-antykryzysowa-poradnik-dla-przedsiebiorcow/ ), w którym znajdują się zebrane informacje o formach wsparcia i rozwiązaniach, wraz z przekierowaniem do odpowiednich instytucji/ formularzy.

Na stronie urzędu www.kujawsko-pomorskie.pl w  zakładce koronawirus https://koronawirus.kujawsko-pomorskie.pl/#gospodarka-section , ale także na stronie głównej  (https://www.kujawsko-pomorskie.pl/informacje-prasowe/35714-wspieramy-gospodarke)  pojawiają się aktualne informacje o formach wsparcia przygotowanych przez Samorząd Województwa, które są/będą realizowane przez spółki celowe/ instytucje:

Wojewódzki Urząd Pracy www.wup.torun.pl

Ponadto Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ" jako jedna z ośmiu Grup Działania z naszego województwa otrzymała dodatkowe środki na rozwój przesiębiorczości na naszym obszarze. Jest to szansa na wsparcie finansowe dla mieszkańców regionu, którzy poszukują funduszy na założenie własnej firmy lub rozwinięcie działalności gospodarczej.

  • Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ www.elgd.pl

W Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej powołany został Zespół ds. Tarczy Antykryzsowej, który oferuje możliwość bezpłatnych, kompleksowych konsultacji finansowych oraz prawno–podatkowych a także udziela informacji o dostępnych instrumentach wsparcia i narzędziach w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
Komentarze (0)
grafika